PRODUKTET ME TIPARA

PRODUKTET ME TIPARA

 • cscpower provide one stop service, design,manufacture, delivery, installation, training, etccscpower provide one stop service, design,manufacture, delivery, installation, training, etc

  Shërbimi

  cscpower siguron shërbim me një ndalesë, dizajn, prodhim, shpërndarje, instalim, trajnim, etj
 • cscpower has more than 15years professional experiencecscpower has more than 15years professional experience

  Profesional

  cscpower ka më shumë se 15 vjet përvojë profesionale
 • cscpower sales team can speak good French, Spanish, Arabic, English, etccscpower sales team can speak good French, Spanish, Arabic, English, etc

  Gjuhe

  ekipi i shitjeve të cscpower mund të flasë mirë frëngjisht, Spanjisht, Arabisht, Anglisht, etj
 • cscpower provide OEM, ODM servicecscpower provide OEM, ODM service

  OEM

  cscpower ofrojnë shërbimin OEM, ODM

RRETH NESH

 • b
 • cscpower provide one stop service, design,manufacture, delivery, installation, training, etc
 • a

GRUPI DETAR FUJIAN I SHEKULLIT CO, LTD. (CSC GRUP) e vendosur në qytetin FUZHOU të FUJIAN, KINA. u themelua në vitin 2005, grup me investime totale prej më shumë se 80 milion juan, ka FUJIAN SHEKULLI GRUPI SEA CO, LTD, FUJIAN SHEKULLIMI SEA POWER CO, LTD. GRUPI I DETAVE SHEKULLORE CO, LTD. etj 8 filiale. Produktet kryesore të GRUPIT përfshijnë makinën e akullit, grupin e gjeneratorëve, dhomën e ftohtë, sistemin e energjisë diellore dhe zona të tjera të biznesit. Marka e grupit "CSCPOWER", "CENTURY SEA" dhe "CENTURY POWER" shiten në të gjithë botën në më shumë se 80 vende dhe rajone.

ZONA E APLIKIMIT

VIZITA E KLIENTIT Lajme

Ku janë diapazoni i biznesit tonë: Deri më tani ne kemi krijuar sisteme agjentësh në Algjeri, Egjipt, Iran, Afrikë të Jugut, Indi, Malajzi dhe vendet e tjera të Azisë Juglindore. Gjithashtu në Lindjen e Mesme dhe Amerikën e Jugut. Ne kemi një partner dhe një numër të madh të klientëve.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni