Na kontaktoni

GRUPI FUJIAN SEA GRUPI CO, LTD.

Adresë

Zona Industriale Tieling, Rruga Sugarcane, Provinca Minhou, Qyteti Fuzhou, Provinca Fujian

E-mail

alice@cscpower.cn

telefon

+86 13799998232

orë

E Hënë-E Diel: 24 orë

Dëshironi të punoni me SHBA?

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni