Контактирајте не

ФУJАНСКО ВЕЕ ГРУПА ГРУПА СД, LTD.

Адреса

Индустриска зона Тилинг, улица Шукерчан, провинција Минху, Град Фужоу, провинција Фуџијан

Е-пошта

alice@cscpower.cn

Телефон

+86 13799998232

Часови

Понеделник-недела: 24 часа

САКАТЕ ДА РАБОТИ СО НАС?

Испратете ни ја пораката до нас:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Испратете ни ја пораката до нас:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја